Rekrutacja na studia podyplomowe „Górnictwo odkrywkowe” w edycji 2021/2022

Szanowni Państwo,

od 1 czerwca 2021 rozpocznie się rekrutacja na studia podyplomowe „Górnictwo odkrywkowe” w edycji 2021/2022. Będzie to już XXII edycja tych studiów.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych studentów, od roku akademickiego 2021/2022 wprowadziliśmy hybrydową formułę tych studiów. Oznacza to, że 70% zajęć będzie odbywało się w murach Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, a 30% będzie miało formę on-line za pomocą Uczelnianej Platformy E-Learningowej AGH. Pozwoli to Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze przeznaczone na dojazd na zajęcia. Oczywiście dalej zachowane będą najwyższe standardy jakości kształcenia.

Wszystkie szczegóły dotyczące zapisów na studia znajdują się w zakładce Rekrutacja2021.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa:-)